Jeg er ved at gå i over overload, når jeg læser og sammenligner info omkring MS motorstyringerne.

Syntes ikke rigtigt jeg kommer videre.
Er lige pt. stadig mest til at bestille i USA og så vælge DIYPNP MS. Den kan købes for 500$ med det tilbehør jeg skal have med. Jeg kan selv samle den, da det er elektronik jeg arbejder med til daglig.
Der er noget mere arbejde i det end bare at bestille den fra Grækenland, og mulig vis også knap så god support...? For det ser virkelig ud som om man er i gode hænder når man handler med Reverant.
Jeg har ikke AC (men PS) i min bil, så jeg er ikke klar over om jeg har brug for \"bedere\" tomgangs styring.
Jeg kan tilbyde at samle for andre, for en beskeden pris. (det kan vel gøres på 2-3 timer gætter jeg)
Er der nogen der går med mig, og vi kan bestille sammen?
Ellers kom med bud på hvorfor jeg skal vælge noget andet.
PS. Ja, rigtigt forstået. Jeg vil gerne holde prisen i bund, også selv om det koster lidt tid i den anden ende. Men vil omvendt også være sikker på at gøre det rigtige.
Hvis man vil have COP, må de da kunne skaffes fra en hugger DK/UK/D til under 300$